19 листопада 2020 року проведено онлайн-нараду для методистів, відповідальних за дослідницько-експериментальний напрям у роботі з обдарованою молоддю щодо питань організації та проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020-2021 навчальному році.

У заході взяли участь 32 освітянина Донеччини: представники структурних підрозділів райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій та структурних підрозділів освіти рад територіальних громад.

Оксана Євдокімова, директор комунального позашкільного закладу «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді», проаналізувала участь учнівської молоді Донеччини в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Звернула увагу на якісну підготовку учасників фінального етапу Конкурсу-захисту. Впродовж наради обговорені важливі питання щодо змін Правил проведення І та ІІ етапу Конкурсу-захисту в 2020-2021 навчальному році.

Методист КПНЗ «ДОМАНУМ» Лариса Тищенко розглянула питання щодо вимог до написання, оформлення та змін у представлені дослідницьких робіт цього року.

По закінченню наради Оксана Євдокімова наголосила про те, що вже зараз необхідно розпочати роботу щодо організації та проведення І етапу Конкурсу-захисту. Подякувала всім за плідну роботу, побажала здоров’я та висловила сподівання на скору зустріч.