Згідно листа МОН від 01.03.2019 № 1/11-2160 «Про проведення Міжнародної науково-практичної конференції учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих» з 17 до 19 квітня 2019 року у м. Львові Національним центром "Мала академія наук України" спільно зі Львівською обласною Малою академією наук буде проведена Міжнародна науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих». До участі запрошуються учні 9–11 класів – члени Малої академії наук України.

Для участі в конференції необхідно до 20 березня 2019р. надіслати заявку та тези доповіді (відповідно до вимог оформлення) на електронну адресу КПНЗ «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. вказуючи напрям конференції та тему повідомлення «Конференція_прізвище»:

Тематичні напрями конференції:

-                   Дослідження якості продуктів харчування та вплив раціону харчування на організм людини.

-                   Проблеми формування та функціонування об’єднаних територіальних громад в Україні: суспільно-географічний аспект (на прикладі своєї області).

-                   Біорізноманітність екосистем та особливості раціонального природокористування в регіоні.

-                   ХХ століття в історичній пам’яті: локальні історії.

-                   Економічне зростання регіону: природні, трудові та інституційні чинники.

Заявка, правила оформлення