Комунальний позашкільний навчальний заклад «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді» активно готує переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт до ІІІ етапу.

Основне завдання підготовчого періоду, це підготовка учнів до написання контрольної роботи з базової дисципліни, публічного виступу та до участі у науковій дискусії під час захисту науково-дослідницької роботи. З учасниками конкурсу працюють наукові керівники учнівських робіт, вчителі закладів освіти області та кращі науково-педагогічні працівники н закладів вищої освіти.

Методисти КЗ «ДОМАНУМ» надають практичні рекомендації щодо оформлення презентацій та обговорюють організаційні моменти ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Найкращі представники Донецького територіального відділення Малої академії наук України – переможці ІІ етапу конкурсу-захисту візьмуть участь у фінальному ІІІ етапі конкурсу-захисту в м. Києві. До участі у IIІ етапі конкурсу-захисту готується 40 науково-дослідницьких робіт юних дослідників нашої області.

Бажаємо всім перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!