05 вересня 2018 у м. Слов´янськ відбувся обласний семінар для методистів, які відповідають за дослідницько-експериментальний напрям в роботі з обдарованою учнівською молоддю.

В роботі заходу прийняли активну участь науковці Донецького національного медичного університету імені М. Горького − Алексейчук Ігор Сидорович, доктор філософських наук, спеціалізація Філософія освіти, професор Донецького національного медичного університету та Ящишина Юлія Миколаївна, доцент, кандидат психологічних наук, психолог та психотерапевт. Науковці ознайомили присутніх з технологією роботи з обдарованою талановитою молоддю. Провели тестування учасниками семінару.

В ході семінару О.В. Євдокімова, директор КПНЗ «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді», ознайомила з аналітичною довідкою роботи Донецького територіального відділення МАН України у 2017-2018 навчальному році.

Грибанова А.О., методист, ознайомила з організаційними питаннями щодо організації роботи ОЗШ «Юний дослідник» у 2018-2019 навчальному році.

Сподіваємось на плідну працю в новому навчальному році.