22 лютого у Києві відбулася зустріч Президента України Петра Порошенко з молодими вченими і учнями Малої академії наук України.

Серед її учасників – переможці та призери міжнародних та всеукраїнських інтелектуальних змагань. У рамках зустрічі була проведена виставка науково-технічних розробок юних винахідників та презентація науково-дослідницьких робіт школярів.

 МАНівці продемонстрували Президенту та міністру освіти і науки України Лілії Гриневич 9 науково-дослідницьких проектів.

Запрошено на захід Кирило Стрельбицького ученя 8 класу Маріупольського навчально-виховного комплексу «Гімназія-школа» № 27, який є переможцем виставки - конкурсу «Майбутнє України».

Кирило розробив актуальний проект для свого міста, в якому вже четвертий рік немає гарячої води. Заощадження газу, вугілля і електроенергії на Донеччині є особливо гострим питанням для населення.

Юний дослідник представив свій проект:

 «Мій проект називається «Розумний бойлер у кожний дім» і допомагає зібрати і аналізувати дані водонагрівача, а також стежити і керувати роботою водонагрівача через Інтернет. Цей проект може входити в систему «Розумний будинок». Його кінцева мета – скорочення витрат електроенергії на 15–20%...»