Нагадування!!!

Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського

Конкурс проводять для учасників двох вікових категорій:

 • середня вікова категорія (1–6 класи) – віком від 6 до 12 років включно;

 • старша вікова категорія (7–11 класи) – віком від 13 до 18 років включно

 Для участі в І етапі необхідно:

·         учасникам середньої вікової категорії до 21 січня заповнити онлайн-заявку;

·         учасникам старшої вікової категорії до 20 березня заповнити онлайн-заявку  і надіслати тези наукових досліджень (спостережень) на тему «Анізотропія кристалів» українською або англійською мовами на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Реєстрацію учасників середньої вікової категорії буде закрито після прийому 4000 заявок..

Учасники середньої вікової категорії відповідно до поданих заявок з 15 до 25 лютого отримують за місцем проживання хімічну речовину з інструкцією для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих.

Зверніть увагу до правил оформлення тез, Положення про Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського.

Увага! До 22 березня 2019 року учасники середньої вікової категорії передають вирощені кристали, належно упаковані й підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, навчальний заклад, населений пункт, район) до Донецького територіального відділення МАН (адреса: м. Слов’янськ, вул. Генерала Батюка, 20, кім. 309 ). Поштові витрати здійснюються за рахунок учасників конкурсу.

Учасники, які не мають змоги передати кристали працівнику обласного територіального відділення МАН, можуть надіслати відеосюжет тривалістю до 3 хв про процес вирощування кристалу та кінцевий результат зі своїми коментарями на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..