Конкурс Кристали 2019 р.

Шановіні колеги!!!!

Щодо конкурсу "Кристали" 2020!!!

У зв`язку з карантитом, посилки з вирощеними кристалами просимо направляти організовано, а не окремо від кожної дитини,

за адресою: м. Слов'янськ вул. Генерала Батюка 20, кім. 309, після 24 квітня!!!

Термін відправки посилок продовжено до 4 травня!!!!!

Слідкуйте за інформацією на сайті!

Всеукраїнський конкурс «Кристали» у 2020 році

Для участі в І етапі конкурсу необхідно:

·         учасникам середньої вікової категорії заповнити заявку до 1 лютого;

·         учасникам старшої вікової категорії заповнити заявку до 20 березня і надіслати тези наукових досліджень на тему «Кристали та гаджети» українською або англійською мовами на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вимоги до оформлення тез та критерії оцінювання наукових досліджень і стендових доповідей переглядайте за активними посиланнями.

Учасники середньої вікової категорії відповідно до поданих заявок отримують інструкції для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих. Інструкції та назву речовини, з якої учні роститимуть кристали, буде оприлюднено з 15 до 25 лютого.

Учасники середньої вікової категорії передають працівнику обласного територіального відділення МАН вирощені кристали, належно упаковані і підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, навчальний заклад, населений пункт, область), які потім надсилаються організаторам на поштову адресу. Поштові витрати здійснюються за рахунок учасників конкурсу. Ви можете скористатися послугами Укрпошти (кур’єрська доставка) або Нової пошти (адресна доставка). Відповідальна особа: працівник Львівської обласної МАНУМ, Селіверстова Любов Валентинівна ‎(066-578-86-70).

Просимо звернути увагу, що всі вирощені й упаковані кристали мають бути отримані представниками обласних МАН до 25 березня.

30‒31 березня відповідальна особа надсилає організаторам посилку.

Учасники, які не мають змоги передати кристали працівнику обласного територіального відділення МАН, можуть надіслати відеосюжет або посилання на нього тривалістю до 3 хв про процес вирощування кристалу і кінцевий результат зі своїми коментарями на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Журі конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали та відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях:

·         «Найбільший кристал»;

·         «Найякісніший кристал»;

·         «Найоригінальніший кристал»;

·         «Віртуальний кристал».

 

Шановні учасники!

Учасники середньої вікової категорії відповідно до поданих заявок отримують інструкції для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих до 25 лютого. Учасники середньої вікової категорії передають працівнику обласного територіального відділення МАН вирощені кристали, належно упаковані і підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, навчальний заклад, населений пункт, область), які потім надсилаються організаторам на поштову адресу. Просимо звернути увагу, що всі вирощені й упаковані кристали мають бути отримані представниками обласних МАН до 25 березня.

До уваги переможців Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського!

Дипломи переможців Конкурсу можна завантажити за посиланням Дипломи конкурсу Кристали