Надрукувати
Перегляди: 69

З 14 по 17 травня 2021 року в дистанційному форматі відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів учнів-членів Малої академії наук України, що проводився під егідою Міністерства освіти і науки України.

Донецьку область представляла команда переможців ІІ регіонального етапу Конкурсу (41 учасник), які показали свої знання в обраних секціях та презентували власні наукові проєкти.

Можемо з певністю сказати, що Донецьке територіальне відділення МАНУ гідно представило свій край. У нашій медальній скарбничці 2 золотих, 6 срібних та 13 бронзових нагород:

І місце:

- Хараман Аліна Сергіївна (відділення Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство, секція Українська література), учениця 10 класу Великоновосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області та обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» КПНЗ «ДОМАНУМ»;

-  Вербицька Катерина Хазреталіївна (відділення Хімія та біологія, секція Психологія), учениця 11 класу комунального закладу «Маріупольський навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа №14» Маріупольської міської ради Донецької області».

ІІ місце:

-  Чарченко Єлизавета Вікторівна (відділення Науки про Землю, секція Географія та ландшафто-знавство), учениця 11 класу Красноармійського міського ліцею «Надія» міста Красноармійська Донецької області;

-  Кізілов Дмитро Олексійович (відділення Технічні науки, секція Інформа-ційно-телекому-нікаційні системи та технології), учень 9 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області»;

-  Абдулазізов Ібрахім Октамович (відділення Комп’ютерні науки, секція Мультиме-дійні системи, навчальні та ігрові програми), учень 9 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області»;

-  Бурлака Андрій Олександрович (відділення Фізика, секція Теоретична фізика), учень 10 класу Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області;

-  Бойко Кирило Сергійович (відділення Економіка, секція Мікроекономіка та макроекономіка), учень 11 класу комунального закладу «Маріупольський навчально-виховний комплекс «колегіум-школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області»;

-  Морозова Варвара Вадимівна (відділення Хімія та біологія, секція Зоологія), учениця 9 класу Краматорської міської ради, Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Краматорської міської ради Донецької області, вихованка Центру позашкільної роботи.

ІІІ місце:

-  Люлька Арсеній Юрійович (відділення Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство, секція Українська література), учень 11 класу ліцею №35 імені Валентина Шеймана Краматорської міської ради Донецької області;

-  Сєчко Валерія Валеріївна (відділення Філософія та суспільствознавство, секція Соціологія), учениця 11 класу комунального закладу «Маріупольський навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа №14» Маріупольської міської ради Донецької області»;

-  Ткач Марія Олегівна (відділення Філософія та суспільствознавство, секція Правознавство), учениця 11 класу Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Слов'янської міської ради Донецької області, обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» КПНЗ «ДОМАНУМ»;

-  Євсєєва Олеся Сергіївна (відділення Філософія та суспільствознав-ство, секція Теологія, релігієзнавство та історія релігії), учениця 11 класу Новогродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області;

-  Верченко Вікторія Олександрівна (відділення Історія, секція Історичне краєзнавство), учениця 10 класу Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області, вихованка Часовоярського Центру дитячої та юнацької творчості;

-  Кузнецова Світлана Сергіївна (відділення Технічні науки, секція Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження), учениця 10 класу комунального закладу «Маріупольський міський технологічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області, обласної очно-заочної школи «Юний дослідник»;

-  Іванов Євген Вячеславович (відділення Технічні науки, секція Електроніка та приладо-будування), учень 11 класу Курахівського ліцею «Престиж» І-ІІІ ступенів (академічного спрямування) Мар’їнської райдержадміністрації Донецької області;

-  Давиденко Дмитро Сергійович (відділення Технічні науки, секція Науково-технічна творчість та винахідництво), учень 10 класу Великоновосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області;

-  Мудрий Микита Сергійович (відділення Комп’ютерні науки, секція Кібербезпека), учень 10 класу комунального закладу «Маріупольський навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа №14» Маріупольської міської ради Донецької області;

-  Кулєшова Наталія Олексіївна (відділення Комп’ютерні науки, секція Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту), учениця 11 класу Слов’янський педагогічний ліцей Слов’янської міської ради Донецької області;

-  Береснєва Анастасія Тимофіївна (відділення Математика, секція Математика), учениця 11 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області;

-  Гай Богдан Тарасович (відділення Математика, секція Прикладна математика), учень 10 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області», обласної очно-заочної школи «Юний дослідник»;

-  Шостак Анастасія Володимирівна (відділення Екологія та аграрні науки, секція Ветерінарія та зоотехнія), учениця 10 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області.

Вітаємо переможців та бажаємо втілити свої проєкти в життя! А 11-класникам бажаємо успіхів у здачі ЗНО та подальшого вступу до престижних вищих навчальних закладів.

17_05_per_1
17_05_per_1
17_05_per_2
17_05_per_2
17_05_per_3
17_05_per_3
Previous Next Play Pause
1 2 3