Надрукувати
Перегляди: 73

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку.

Без наукового працівника, без педагога держава не має майбутнього. Їхня наполеглива праця примножує здобутки в науці, вихованні громадян нашої країни.

Ключова роль у вихованні юних дослідників належить педагогічним і науково-педагогічним працівникам Малої академії наук України – справжнім сіячам й садівникам, які творять нове, вирощують зерна мудрості, добра, людяності.

Саме у Малій академії наук України виховують озброєних відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм молодих людей, які вже у школі знають своє призначення, спрямування, наукове покликання і йдуть до закладів вищої освіти, чітко розуміючи, в якій науковій галузі вони хочуть працювати.

Вихованці та учні обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» КПНЗ «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді» до Дня науки залучені до участі у святкуванні 100-річчя Донецького національного технічного університету, яке відбудеться 27 травня 2021р. у рамках III Східного освітнього форуму.

З нагоди свята зичимо усім науковцям продовжувати плекати дослідницьку цікавість і безперервний пошук істини для збагачення України та світу все новими й новими відкриттями.

Бажаємо усім вченим, науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти міцного здоров’я, творчої наснаги, невтомності у новаторському пошуку та примноження його результатів!

Нехай зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у душах української молоді врожаєм мудрості та натхнення!