При комунальному позашкільному навчальному закладі «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді» з вересня 2020 року організовано роботу гуртків які працюють на базі закладу, Маріупольської філії Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури та ДВНЗ «Донецький національний технічний університет». Також з метою залучення широкого кола старшокласників до наукової роботи продовжують роботу 26 наукових секцій обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» які працюють на базі закладів вищої освіти області.

У період роботи в умовах адаптованого карантину закладом організовано дистанційне та змішане навчання. Дистанційне навчання кардинально змінює традиційні форми проведення занять, переводить всю роботу з дітьми в онлайн-режим. Так учні-слухачі ОЗШ та вихованці гуртків спілкуються між собою та з керівниками гуртків і секцій завдяки платформі очно-заочної школи, електронній пошті, вайберу (створені групи для швидкого спілкування та обміну ідей), ZOOM та Google Meet – для онлайн спілкування.

Підтвердженням дистанційної роботи керівника гуртка є дописи, публікації, пости в соціальних мережах з результатами роботи дітей, публікації на освітніх платформах, знімки екранів, тощо.

Ми пропонуємо публікації щодо роботи гуртків та наукових секцій на сайті КПНЗ «ДОМАНУМ» /man.dn.ua/ у розділі «Гуртки».