05 листопада 2020 року урочисто стартує ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Це наймасштабніше в нашій країні інтелектуальне змагання для молоді.

У 2020 році проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту було перенесено через пандемію на 5–8 листопада. Отже, цьогоріч фінал конкурсу в Києві вперше відбувається не лише восени, а й у новому, міжнародному форматі, що передбачає постерний захист і наукову конференцію.

Оголошення результатів конкурсу в режимі онлайн відбудуться 8 листопада. Постерний захист та наукова конференція – відповідно 6-го та 7 листопада.

Щорічно Конкурс збирає кращих юних дослідників країни: з понад 100 тисяч учнів, які приймають участь у захисті на всіх рівнях, до фінального етапу приходить лише близько тисячі, тобто конкурс складає 100 чоловік на місце!

Майже 1200 фіналістів змагатимуться за нові можливості: 600 комплектів нагород, 200 запрошень на участь у міжнародних подіях, стипендії Президента України. Донецьку область представляє Команда у складі 39 осіб. Це переможці ІІ обласного етапу Конкурсу. Учасники презентуватимуть свої дослідження у 65 секціях 12 наукових відділень.

Кличте друзів, рідних, усіх зацікавлених вболівати за представників Донеччини!