Відповідно до Указу Президента України №31/2020 «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні» 2020/2021 навчальний рік є Роком математичної освіти в Україні. На базі Донецького наукового центру НАН України (м. Краматорськ) 3 березня 2020 року відбулася відкрита лекція завідувача відділу прикладної механіки Інституту прикладної математики і механіки НАН України доктора фізико-математичних наук, професора Зуєва О.Л. «Теорія керування: від Герона Александрійського до сучасної робототехніки»

Юні дослідники Донецького територіального відділення Малої академії наук України мали можливість брати участь у відкритій лекції.  Метою заходу є створення умов для підвищення мотивації здобувачів освіти з успішного оволодіння математичними знаннями і навичками, їх застосування у соціальній, економічній, технологічній, науковій та інших сферах суспільного життя.

Бажаємо юним дослідникам-математикам нових досягнень, нових вершин в опануванні Математики. Математика - цариця всіх наук.