21 січня 2020 року в приміщенні КПНЗ «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді» відбувся обласний семінар для відповідальних за роботу з обдарованою молоддю за темою: «Зміни до правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Особливості проведення ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту у 2019-2020 н.р.».

В семінарі взяли участь 21 представник від міст та районів області.

Під час заходу обговорювались  питання щодо залучення учнівської молоді до участі у масових заходах дослідницько-експериментального напрямку у 2020 році та основні завдання проведення ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Також було надано інформацію щодо участі учнівської молоді у проміжній сесії (конференції) обласної очно-заочної школи «Юний дослідник».

Оксана Євдокімова, директорка КПНЗ «ДОМАНУМ», у своєму виступі акцентувала увагу, що сучасність вимагає змін. Світові освітні стандарти та тенденції вимагають від освітнього процесу все більшої диференціації. Однією із таких тенденцій є освітня модель яку називають науковою освітою. Метод проєктів є невід’ємною частиною наукової освіти, адже такий підхід не просто робить акцент на самостійності навчання, а проведенні учнями цілого циклу різного роду робіт, які необхідні для виконання проєкту. Таким чином учень працює комплексно і досягаючи результату виробляє у собі багато корисних умінь і навичок.

Учасники отримали друковані навчально-методичні видання, збагатились досвідом роботи та позитивним запалом для вдосконалення роботи з обдарованими учнями у закладах освіти області.

Адміністрація КПНЗ «ДОМАНУМ» акцентувала увагу на особливостях проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та висловила подяку всім учасникам семінару та сподівання що отримана інформація буде корисною та сприятиме успішному проходженню учнівською молоддю всіх етапів виконання науково-дослідницької роботи і допоможе здобути високих результатів наукового старту.