У вересні 2018 року - лютому 2019 року МОН спільно з Національним центром «Мала академія наук України», Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» було проведено національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2019 «POLYTECO Україна 2018-2019» (попередня назва конкурсу «Intel-Техно Україна»). Конкурс проводився у таких категоріях: інженерія (біомедична інженерія, інженерна механіка, екологічна інженерія, матеріалознавство), інформаційні технології (вбудовані системи, системне програмне забезпечення, обчислювальна біологія і біоінформатика, робототехніка та інтелектуальні машини), енергія (енергія фізична, енергія хімічна), хімія, математика, фізика і астрономія.

У конкурсі науково-технічної творчості школярів «POLYTECO Україна 2018-2019» активну участь брали дослідники з Малої академії наук України.

До фіналу конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019» (Національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF) вийшло майже 160 проектів у шести категоріях: «Математика», «Фізика та астрономія», «Інженерія», «Енергетика», «Хімія» та «ІТ».

За повідомленням організаторів, при визначенні переможців члени журі оцінювали не лише науковий рівень проектів, але й презентаційні та комунікаційні навички конкурсантів, здатність і вміння мислити логічно, володіння англійською мовою, завершеність проектів.

9 найкращих учасників будуть представляти делегацію представляють України на Всесвітньому фіналі конкурсу «Intel ISEF» у м. Фінікс (США, штат Аризона). Серед них учні Донеччини: учень 10 класу КЗ «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області Агванян Артем Робертович та учениця 11 класу Маріупольського технічного ліцею Ольга Миколаївна Харасахал. Вони стали кращими та здобули право представляти власні проекти на Всесвітньому фіналі міжнародного конкурсу Intel ISEF, який відбудеться з 12 до 17 травня 2019 року у м. Фінікс (США) та приймуть участь у науковому візиті до Аргонської національної лабораторії м. Чикаго (США) з 18 по 23 травня 2019 року.