Друк
Категорія: Новини
Перегляди: 84

04 та 05 травня 2019 року для учасників команди ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України від Донецької області проходили надзвичайно активно та емоційно. Учасники конкурсу намагалися якнайкраще показати знання в обраних галузях науки та презентувати свої науково-дослідницькі роботи. Можемо з певністю сказати, що Донецьке територіальне відділення МАН гідно представило свою малу батьківщину. У нашій медальній скарбничці 2 золота, 7 срібних нагород та 10 бронзових (з 40 робіт): Щиро вітаємо юних дослідників Донеччини, які в нелегкому змаганні вибороли перемогу на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України:

Данильченко Марію Михайлівну (ІІІ місце в секції Українська література), ученицю 10 класу Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області – керівник роботи - Бабенко Оксана Анатоліївна, учитель української мови та літератури, директор Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області;

Юсубову Лейлу Ісламівну (ІІ місце в секції Фольклористика), ученицю 11 класу Великоновосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоновосілківської районної ради Донецької області, Великоновосілківський РЦДЮТ – керівник роботи - Авілова Олена Василівна, учитель української мови та літератури Великоновосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоновосілківської районної ради Донецької області;

Бойко Марію Олександрівну (ІІ місце в секції Мистецтвознавство), ученицю 10 класу комунального закладу «Маріупольський міський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа» № 27 Маріупольської міської ради Донецької області» - керівник роботи - Голущак Ольга Анатоліївна, учитель російської мови та зарубіжної літератури комунального закладу «Маріупольський міський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа» № 27 Маріупольської міської ради Донецької області»;

 

Новікову Ганну Олексіївну (ІІІ місце в секції Українська мова), ученицю 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Слов’янської міської ради Донецької області, слухача обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» - керівник роботи – Сегін Любомир Васильович, доцент ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»;

Овчаренко Діану Ігорівну (І місце в секції Англійська мова), ученицю 11 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області», слухача обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» - керівник роботи - Слабоуз Вікторія Василівна, доцент ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»;

Федулову Валерію Сергіївну (ІІІ місце в секції Педагогіка), ученицю 10 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області» – керівник роботи - Петровська Наталя Вікторівна, учитель історії комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області»;

Дудіна Данила Сергійовича (ІІІ місце в секції Історія України), учня 10 класу комунального закладу «Маріупольський міський технологічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області» - керівник роботи – Резінова Марина Олексіївна, учитель історії та правознавства комунального закладу «Маріупольський міський технологічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області»;

Скочко Анастасію Олександрівну (ІІІ місце в секції Історичне краєзнавство), ученицю 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Мирноградської міської ради Донецької області – керівник роботи - Мосієць Олена Вячеславівна, учитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Мирноградської міської ради Донецької області;

Бельбєклі Кристину Вікторівну (ІІ місце в секції Етнологія), ученицю 11 класу комунального закладу «Маріупольська спеціалізована школа з поглибленим вивченням новогрецької мови І-ІІІ ступенів № 46 Маріупольської міської ради Донецької області» - керівник роботи - Наметченюк Галина В’ячеславівна, учитель історії комунального закладу «Маріупольська спеціалізована школа з поглибленим вивченням новогрецької мови І-ІІІ ступенів № 46 Маріупольської міської ради Донецької області»;

Білашенко Данила В’ячеславовича (ІІІ місце в секції Гідрологія), учня 10 класу Дружківської міської гімназії «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області керівник роботи - Романова Олена Євгенівна, учитель географії Дружківської міської гімназії «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області;

Редченко Андрія Юрійовича (ІІ місце в секції Технологічні процеси та перспективні технології), учня 10 класу Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Краматорської міської ради Донецької області керівник роботи – Хілько Інна Анатоліївна, учитель хімії Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Краматорської міської ради Донецької області;

 

Алієва Дениса Руслановича (ІІ місце в секції Науково-технічна творчість та винахідництво), учня 11 класу Бахмутської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 12 Бахмутської міської ради Донецької області – керівники роботи - Шепель Ольга Анатоліївна, учитель фізики Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Бахмутської міської ради Донецької області та Фуртак Анатолій Пилипович, учитель фізики Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Бахмутської міської ради Донецької області;

Агванян Артема Робертовича (І місце в секції Internet-технології та WEB дизайн), учня 10 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області» - керівник роботи- Биков Андрій Олександрович, учитель інформатики комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області»;

Журавльову Ганну Сергіївну (ІІІ місце в секції Прикладна математика), ученицю 10 класу комунального закладу «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Євгена Михайловича Маріупольської міської ради Донецької області» - керівник роботи - Птиченко Тетяна Анатоліївна, учитель математики комунального закладу «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 40 імені Миська Євгена Михайловича Маріупольської міської ради Донецької області»;

Забільського Даніїла Вікторовича (ІІІ місце в секції Математичне моделювання), учня 9 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області – керівник роботи - Санікідзе Тарієл Автанділович, учитель математики комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей «Маріупольської міської ради Донецької області»;

Калугіна Віталія Віталійовича (ІІ місце в секції Астрономія та астрофізика), учня 10 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області», слухача обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» - керівник роботи – Шиманська Людмила Анатоліївна, учитель фізики комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області»;

Харасахал Ольгу Миколаївну (ІІІ місце в секції Медицина), ученицю 11 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області» - керівник роботи - Пономарчук В’ячеслав Вадимович, учитель біології комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області»;

Петренко Юлію Олександрівну (ІІІ місце в секції Екологія), ученицю 11 класу Слов’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 12 Слов’янської міської ради Донецької області – керівник роботи - Кузьминська Лариса Анатоліївна, учитель біології Слов’янскої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 12 Слов’янської міської ради Донецької області;

Сопутняк Марію Володимирівну (ІІ місце в секції Агрономія), ученицю 11 класу комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області» - керівник роботи - Пономарчук В’ячеслав Вадимович, учитель біології комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області».

Закриття Всеукраїнського конкурсу, яке пройшло у Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», принесло яскраві позитивні враження, приправлені легесенькою ноткою суму прощання. Донеччина пишається досягненнями юних МАНівців! Ми бажаємо 11-класникам подальших успіхів у престижних вищих навчальних закладах України, а молодшим учням-слухачам – нових звершень у своїх майбутніх науково-дослідницьких роботах та інших конкурсах.