06 жовтня 2018 року в приміщеннях ЗВО «Приазовський державний технічний університет» та Маріупольського державного університету відбулась настановча сесія учнів-членів МАН України.

В заході взяли участь учні навчальних закладів міст Маріуполя, Волновахи, Угледару, Селидова, Мирнограду – учасники наукових відділень з Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, Мовознавства, Філософії та суспільствознавства, Історії, Економіки, Філософії та суспільствознавства, Технічних наук, Комп’ютерних наук, Хімії та біології.

Юні науковці отримали методичну допомогу щодо участі у Всеукраїнських конкурсах учнівських робіт Малої академії наук України, а також були проінструктовані щодо нюансів оформлення та написання науково-дослідницьких та пошукових робіт.

Учні та педагоги мали можливість ознайомитись з формами роботи відділень МАН, а саме: з графіком лекцій, семінарів, наукових занять, круглих столів, конференцій, зустрічей з науковцями, конкурсів.

Сподіваємось, що знання, вміння та навички, отримані під час установчої сесії МАН, стануть в нагоді і педагогам, і учням.